Działka 1 733 m2 Chrusty Nowe k. Łodzi

Działka (Budowlana) na sprzedaż
98 000 PLN , Pow. 1 733 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 733 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Nowe Chrusty , Rokicińska
Numer oferty:
328812
Cena za m2:
57 PLN
SPRZEDANE

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1 733 m² w kształcie prostokąta. Nieruchomość położona jest w miejscowości Chrusty Nowe przy ul. Rokicińskiej, gm. Rokiciny (8 km do Koluszek), w spokojnym miejscu, w najbliższym otoczeniu lasów i domów jednorodzinnych.

Brak jest Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, dlatego wymagane będą Warunki Zabudowy, aby móc na działce wybudować dom wolno stojący, tak jak na wielu sąsiednich działkach. Działka połączona jest z drogą gminną (asfaltową), poprzez drogę wewnętrzną, gruntową (udział w drodze zakupiony będzie wraz z działką). Media: prąd, wodociąg znajdują się w drodze gminnej (ul. Rokicińska). Wójt Gminy Rokiciny wydał zezwolenie na lokalizację zjazdu indywidualnego z ul. Rokicińskiej do drogi wewnętrznej i oczywiście przedmiotowej działki.

W otoczeniu znajdują się domki jednorodzinne, lasy, pola. Do najbliższego miasta Koluszki jest 8 km. Do Łodzi (oddalonej o ok. 25 km) najwygodniej jest dojechać podmiejską koleją z oddalonej tylko 1 km stacji kolejowej. Obok stacji można dokonać niezbędnych zakupów w sklepie Spożywczo-Przemysłowym. Najbliższa SP położona jest w odległości ok. 2,5 km. Chrusty-Kolonia (ok. 3,5 km) jest najbliższą miejscowością o charakterze usługowo-handlowym, w której znajduje się m.in.  supermarket Bierdonka, przychodnia, apteka.

Oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć kontakt z naturą na co dzień, lubią ciszę, spokój, jak również aktywny wypoczynek (w sąsiedztwie Centrum Szkolenia Jeździeckiego, Rezerwat Przyrody Łaznów), ale ze względu na aktywność zawodową muszą mieszkać blisko Łodzi.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia sąsiedniej działki o pow. 1 438 m2.

Zapraszam do obejrzenia działki i złożenia oferty zakupu.
Nieprawidłowy adres E-mail