Łódź, Jana Kilińskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż
899 998 PLN , Pow. 993 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
993 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łódź Górna , Jana Kilińskiego
Numer oferty:
3495705
Cena za m2:
906 PLN
Działka znajduje się przy skrzyżowaniu dróg Płk. Jana Kilińskiego i Antoniego Odyńca. Jest to dzielnica domków jednorodzinnych oraz bloków. Dostępność komunikacji miejskiej, stacji PKP oraz drogi szybkiego ruchu zapewnia łatwy i szybki transport po terenie całego miasta. Na osiedlu znajduje się wiele sklepów i lokali usługowych, dzięki czemu nie ma potrzeby przebijać się do centrum.

Przedmiotem sprzedaży są 3 działki pod inwestycję mieszkaniową jak i również usługową. Teren znajduje się przy skrzyżowaniu dróg Płk. Jana Kilińskiego i Antoniego Odyńca. Jest to idealne miejsce do inwestycji mieszkaniowej, ponieważ teren znajduje się w otoczeniu zarówno domków jednorodzinnych jak i bloków. Bliska odległość od centrum, zapewnia szybki dojazd oraz łatwość transportu dzięki dostępnej komunikacji miejskiej. W okolicy znaleźć można szkoły, przychodnie, lokale usługowe i sklepy, dzięki czemu jest to idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, emerytów i studentów.

Łączna powierzchnia działek wynosi 993 m2.
~ Płk. Jana Kilińskiego 267 - 386 m2
~ Płk. Jana Kilińskiego 267A - 223 m2
~ Antoniego Odyńca 16A - 384 m2

Wymiary nieruchomości to 33x35 m. Działki posiadają uregulowany stan prawny. Nieruchomość nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. Warunki zabudowy wydane były w 2015r. na budynek mieszkalny z częścią usługową w parterze, inwestycja obejmuje rozbudowę lub przebudowę budynku oraz jego nadbudowę o poddasze. Opcjonalne jest wystąpienie o wydanie nowych warunków i zwiększenia liczby kondygnacji.

Na jednej działce znajduje się budynek do wyburzenia w celu powstania nowej inwestycji. Reszta terenu jest płaska, a całość nieruchomości ma kształt prostokąta.

Media znajdują się w terenie nieruchomości (prąd, woda, kanalizacja).

Odległość od centrum to zaledwie 4,5 km. W okolicy znajduje się duża ilość sklepów (m.in. Kaufland, Biedronka), instytucje medyczne, apteki, szkoły i przedszkola. Bliskość drogi szybkiego ruchu S14 zapewnia szybkie przemieszczanie się po mieście bez przymusu stania w korkach w centrum. Dostępna jest również komunikacja miejska (autobus, tramwaj) i stacja PKP.
Nieprawidłowy adres E-mail