Działka inwestycyjna z olbrzymim potencjałem Łódź

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
1 550 000 PLN , Pow. 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łódź Górna , Michała
Numer oferty:
34964473245
Cena za m2:
3 100 PLN
Oferta Off Market!

Mamy do zaoferowania bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną przy skrzyżowaniu ulicy Rzgowskiej z ulicą Strażacką i ul. Kurczaki w Łodzi

Obecnie na terenie działki znajdują się dwa pawilony handlowe (kwiaciarnia i bar). Działka jest ogrodzona i w całości utwardzona. Wjazd do działki jest od dwóch stron - od ulicy Rzgowskiej i od ul. Michała, natomiast  pieszy dostęp jest również od ul. Strażackiej. 

Teren na którym znajduje się działka nie jest objęty MPZP, natomaist jest Studium pokazujące kierunek zabudowy, który ostatecznie będzie zatwierdzony Warunkami Zabodwy. 

Obecnie nie posiadamy Warunków Zabudowy, ale jesteśmy w stanie pomóc je przygotować pod koknretne potrzeby i preferencje Nabywcy. 

Cały obszar w Studium to strefa ogólnomiejska M1 i tereny wielkich zespołów mieszkaniowych.

Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej.

Wskaźniki dotyczące zagospodarowania i użytkowania terenów:
- pow. biologicznie czynna: minimum 25% - przy przedmiotowej działce to obszar 125 m2 pozostaje nam do zabudowy: 375 m2 (pow. biologicznie czynną możemy zaadaptować pod parking)

- intensywnośc zabudowy: maksimum 1,5 brutto do całości terenu. Przy przedmiotowej działce można uzyskać 750 m2 powierzni całkowitej budynku (liczona po obrysie uwzględniając grubość tynku, ocieplenia itp.)

Wysokość zabudowy: maksymalnie 21 metrów

Minimalna ilość miejsc parkingowych: przy przedmiotowej działce musimy przyjąć minimum 12 miejsc parkingowych uwzględniając miejsca dla osób niepełnosprawnych sumarycznie potrzebujemy ok. 170 m2 powierzchni.

Oczywiście wszystkie dane powyżej wynikające ze Studium Uwarunkowań i Zagospodarowania Przestrzennego wskazują nam tylko wstępne wytyczne, natomiast finalny projekt inwestycji zostanie zatwierdzony po otrzymaniu Warunków Zabudowy. 

Reasumując na przedmiotowej działce można będzie wybudować budynek z lokalami użytkowymi lub pow. handlową w parterze budynku, a piętra zaadaptować pod lokale biurowe lub mieszkaniowe, oczywiście to tylko jeden ze scenariuszy dla przyszłego inwestora. 

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej siedziby firmy lub kontaktu telefonicznego.
Nieprawidłowy adres E-mail