Hala produkcyjna z częścią biurową blisko S8

Magazyn z biurami na sprzedaż
3 400 000 PLN, Pow. 1 150 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 150 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Jadwinin
Rok budowy:
2008
Numer oferty:
150122
Powierzchnia działki:
15 111 m2
Cena za m2:
2 957 PLN
Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy ( hala z częścią biurową) usytuowany w miejscowości Jadwinin blisko trasy S8 (woj. Łódzkie, gm. Pabianice) blisko Centrum Logistycznego Amazon.
Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowym położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej S8
(miejscowość Jadwinin, woj. łódzkie, gmina Pabianice).
Powierzchnia hali wynosi 850 m2 a powierzchnia biurowa to dodatkowe 300 m2. Biura mieszczą się na: parterze (wysoki standard - klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe) i pierwszym piętrze (do wykończenia).
Przy hali znajdują się pomieszczenie socjalne dla pracowników.
Obiekt znajduje się na działce 15111 m2 (1,51ha) z czego 1100m2 to teren utwardzony kostką. Własna stacja transformatorowa 260kW pozwala na korzystanie z dużych mocy energetycznych.
Jest to idealne miejsce do prowadzenia zarówno działalności produkcyjnej, magazynowej, logistycznej lub handlowej (np. e-commerce).
Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego 4MR,MN,U.
Obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany. Blisko położony węzeł drogi ekspresowej S8, szybki dojazd do autostrady A1 a także położenie w Centrum Polski to atuty warte docenienia. Walory tego miejsca dostrzegł m.in. światowy gigant, amerykański AMAZON lokując w bliskim sąsiedztwie jedno ze swoich centrów logistycznych.

UWAGA: wartość oferty wyrażona jest w cenie netto, czyli należy doliczyć do niej podatek VAT, właściciel oferty wystawia fakturę.
Nieprawidłowy adres E-mail