Klinika rehabilitacji na sprzedaż Łódź - Górna

Obiekt na sprzedaż
2 700 000 PLN , Pow. 600 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
600 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
32
Lokalizacja:
Łódź Górna , gen. Ignacego Prądzyńskiego
Rok budowy:
1986
Numer oferty:
334048
Powierzchnia działki:
1 636 m2
Cena za m2:
4 500 PLN
Na sprzedaż funkcjonujący, w pełni wyposażony i dobrze prosperujący ośrodek rehabilitacji wraz z domem mieszkalnym Łódź- Górna.
Działka o powierzchni 1636 m², z której wydzielono część na ośrodek rehabilitacji. Ośrodek posiada wszystkie zezwolenia i uprawnienia na prowadzenie działalności. Powierzchnia budynku to ok. 300 m², po generalnym remoncie wykonanym 6 lat temu. Istnieje również możliwość sprzedaży całości udziałów spółki aktualnie prowadzącej ośrodek z całym wyposażeniem obiektu i know how.
Na parterze jest duża poczekalnia z rejestracją dla pacjentów, gabinet lekarski oraz 5 sal do ćwiczeń, masaży i różnego rodzaju zabiegów wraz ze specjalistycznym sprzętem i łóżkami do masażu, łazienka oraz szatnia dla pacjentów i kotłownia. Na pierwszym piętrze znajduje się poczekalnia, pokój do masażu, duża sala gimnastyczna z lustrami, drabinkami do ćwiczeń, 2 toalety oraz biuro i pokój socjalny dla pracowników.
Cały budynek jest klimatyzowany z centralnym ogrzewaniem gazowym (nowy piec, gaz ziemny), wyposażony w instalację wodną (woda miejska), kanalizację burzową i sanitarną. Całość terenu (dom i budynek rehabilitacji) monitorowana. Działka ogrodzona z bramą wjazdową na pilota i osobnym wejściem dla pacjentów ośrodka rehabilitacji.
W prywatnej części działki znajduje się dom o powierzchni 300 m², wybudowany w 1986 r. o ciekawej architekturze wnętrza, zadbany. Na parterze znajduje się przestronny dwupoziomowy salon z wyjściem na taras i widokiem na ogród oraz 2 duże sypialnie każda po ok. 20m², z których jedna ma balkon. Na tym poziomie znajduje się również łazienka z prysznicem. Na pierwszym piętrze są 2 duże sypialnie z balkonami oraz łazienka, duży pokój dzienny i jadalnia z aneksem kuchennym. W pomieszczeniach na pierwszym piętrze zainstalowano klimatyzację. Na poziomie 0 znajduje się część gospodarcza z pralnią i suszarnią, spiżarnia, kotłownia oraz pokój z wyjściem na ogród i duży pokój kąpielowy, w którym znajduje się wanna z hydromasażem.
Pięknie zagospodarowany ogród, w którym zainstalowano automatyczne podlewanie.
W tej części działki znajduje się również 100 metrowy murowany garaż z automatycznymi wrotami.
Całość stanowi idealne miejsce do mieszkania i prowadzenia równocześnie ośrodka rehabilitacji. Okolica spokojna, zielona, cicha, ale dobrze skomunikowana (obok przystanek MPK).
To miejsce trzeba po prostu zobaczyć.
Nieprawidłowy adres E-mail