Kurowice

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
5 000 PLN, Pow. 200 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
200 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Kurowice
Rok budowy:
2006
Numer oferty:
313888
Cena za m2:
25 PLN
Oferuję do wynajęcia atrakcyjny i nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 200 m2.
Lokal położony jest w miejscowości Kurowice (gmina Brójce), w ścisłym centrum.
Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, ponieważ budynek, usytuowany jest przy drodze wojewódzkiej nr 714, która prowadzi do zjazdu na autostradę A1, natomiast kilkaset metrów dalej droga ta zbiega się przy rondzie z drogą nr 713.

Lokalizacja jest dodatkowo korzystna ze względu na położenie w stosunku do sąsiadujących z Kurowicami miast: odległość od Andrespola to zaledwie 6 km, od zjazdu na autostradę w Woli Rakowej również 6 km i około 20 km od Łodzi.

Lokal jest stylowy, starannie wykończony, w świetnym stanie technicznym.
Budynek pomalowany jest na jasnobrązowy kolor, zaś okna i dach są w kolorze ciemniejszym.

W skład tego budynku parterowego wchodzi główne pomieszczenie, idealne do wykorzystania jako powierzchnia usługowo-handlowa, dalej wchodząc przez przeszklone drzwi znajdujemy się w niewielkim holu, z którego jest wejście do pomieszczenia z podłączoną umywalką, dalej do pokoju, które może posłużyć jako biuro, do toalety z umywalką i do pomieszczenia magazynowego.

Przy budynku znajduje się duży parking o powierzchni 225 m2, cały teren z zewnątrz jest ogrodzony i wyłożony kostką brukową.

Lokal można zagospodarować na wiele sposobów. Jest znakomitym miejscem nie tylko na działalność handlową, ale stanowi także idealną przestrzeń na szkołę tańca, salę zabaw, czy działalność usługową.


Lokal wolny i gotowy do wynajęcia.
Wysokość czynszu to 5000 zł netto/miesiąc.
Dodatkowo płatne media według zużycia
Nieprawidłowy adres E-mail