Przestronne mieszkanie dla rodziny z balkonem

Mieszkanie na sprzedaż
365 360 PLN , Pow. 65,51 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
65,51 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Polesie , Kpt. Stefana Pogonowskiego
Rok budowy:
1945
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
339560
Cena za m2:
5 577 PLN
Poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji?
Mam dla Ciebie świetną propozycję!
Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze przy ulicy Pogonowskiego z możliwością zrobienia 3 pokoi. Lokal jest do odświeżenia.

OKOLICA
Mieszkanie położone jest na Polesiu. Jest to dzielnica Łodzi, która jest dostosowana do codziennych potrzeb (w pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, punkty gastronomiczne, usługi stolarskie, placówki przedszkolne, szkoły, teatr, kino, muzeum, komunikacja miejska). Najbliższe przystanki to przystanek Piotrkowska/Zielona, Żeromskiego/pl. Barlickiego. Jest to bardzo dobra lokalizacja dla osób chcących mieszkać blisko ścisłego centrum Łodzi. W pobliżu jest dużo miejsc gdzie można spędzić wolny czas. W pobliżu jest Manufaktura, tor dla rowerów, kort tenisowy, Park, Lunapark, stadion z torem żużlowym, reprezentacyjna ulica Piotrkowska. Największym skupiskiem punktów handlowych i usługowych na Starym Polesiu jest położony w środkowej części osiedla plac Barlickiego. Znajduje się tam „Zielony Rynek” - zmodernizowane targowisko składające się z 3 hal handlowych. Na ul. Pogonowskiego od ul. Legionów do ul. Zielonej powstał najdłuższy woonerf w Polsce, który jest przestrzenią publiczną, która łączy funkcje ulicy, deptaka, parkingu oraz miejsca spotkań mieszkańców.

BUDYNEK
Jest to kamienica z cegły po rewitalizacji wybudowana w latach 40-tych.
Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta, dodatkowo kamienica ma zamknięty dziedziniec z parkingiem.

POMIESZCZENIA
W mieszkaniu o pow. 65,51m2 znajdują się dwa przestronne pokoje. Wchodząc do mieszkania wchodzimy bezpośrednio do dużego korytarza z którego możemy wejść po prawej stronie do WC następnie do łazienki. Kolejno możemy skręcić na prawo w korytarz z którego wchodzimy do kuchni oraz po lewej stronie do sypialni lub na wprost wejścia możemy przejść do salonu z którego możemy wyjść na duży balkon na którym będzie można spędzać miło czas. Ekspozycja okien w mieszkaniu jest na południe co daje pewność, że mieszkanie będzie zawsze jasne i ciepłe. Przez to, że mieszkanie jest do odświeżenia można je dość szybko urządzić według własnych potrzeb.

DODATKOWE INFORMACJE
- jest dostępne 30 dni po zakupie
- nowe okna PCV
- wymieniona instalacja
- wszystkie media miejskie
- mieszkanie posiada KW

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.


Nieprawidłowy adres E-mail