Łódź, Prezydenta Gabriela Narutowicza

Mieszkanie na sprzedaż
750 000 PLN , Pow. 106 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
106 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Prezydenta Gabriela Narutowicza
Rok budowy:
1910
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
329042
Cena za m2:
7 075 PLN
Duże mieszkanie z windą - przy ul. Narutowicza w Nowym Centrum Łodzi

Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja w samym sercu miasta, w sąsiedztwie Dworca Łódź Fabryczna, Nowego Centrum Łodzi i Placu Dąbrowskiego. Mieszkanie idealnie nadaje się do docelowego zamieszkania bądź jako inwestycja.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kamienicy, dzięki czemu jest bardzo widne i ciepłe. W jego skład wchodzą 3 duże pokoje, kuchnia, łazienka z wc, pralnia/suszarnia oraz przedpokój. Powierzchnia całkowita wynosi 106 m2. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, dzięki czemu nowy nabywca może wprowadzać się niemal natychmiast.
Całość bardzo ustawna i funkcjonalna, wszystko zostało doskonale przemyślane tak, aby zapewnić jak największy komfort codziennego użytkowania. Jasne kolory i uniwersalny charakter pomieszczeń idealnie wpisują się w dzisiejsze trendy aranżacji wnętrz. Dodatkowym atutem jest osobne pomieszczenie, w którym jest pralnia i suszarnia, oraz antresola nad całym przedpokojem, pełniąca funkcję ogromnego schowka.

Okna PCV z wystawą południową i wschodnią od strony podwórka dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche i ciepłe. W pokojach na podłogach panele (pod panelami został oryginalny parkiet), na ścianach gładzie. W całym mieszkaniu zamontowane są sufity powieszane na wysokości 3,4 m (w przedpokoju ze względu na antresolę 2,5 m) - oryginalna wysokość to 3,85 m. Obecnie ogrzewanie za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego - koszt miesięczny, łącznie z podgrzaniem wody użytkowej ok. 250 zł, w tym roku będzie podłączane ciepło systemowe, instalacja jest już przygotowana. Instalacja elektryczna - miedź, instalacja wodno-kanalizacyjna - pcv

Dodatkową wartością, jest możliwość parkowania na terenie posesji, możliwość korzystania z dużego strychu (np.: rowery, wózki), oraz podjazd dla wózków.

Kamienica w ciągu kilku następnych lat powinna stać się kolejną wizytówką miasta, dzięki prężnie działającej wspólnocie. Budynek przeszedł gruntowny remont i został ponownie oddany do użytkowania w 1990 roku. 10 lat temu została wymieniona instalacja elektryczna w częściach wspólnych. W tym roku podłączane będzie ciepło systemowe, w następnej kolejności będą wymianę drzwi do klatek schodowych i komórek Remont klatek schodowych planowany w ciągu najbliższych 2 lat. Wspólnota złożyła również wniosek o dofinansowanie remontu elewacji.

Ze względu na liczne inwestycje prowadzone w ramach budowy Nowego Centrum Łodzi, a także działania związane z rewitalizacją obszarową, nieruchomości w tej lokalizacji cały czas zyskują na wartości.
Nieprawidłowy adres E-mail