NABIELAKA / TATRZAŃSKA 107 m

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 107 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów Sielce , Ludwika Nabielaka
  • Rok budowy : 1937
  • Piętro: 2 na 3
  • Numer oferty : 327057
  • Cena za m2 : 14 900 PLN

Apartament na pograniczu Mokotowa i Śródmieścia w klimatycznej przedwojennej kamienicy z 1937 r. w świetnej lokalizacji, ulica Nabielaka (sąsiedztwo Tatrzańska/Gagarina) Apartament o pow. 105,65 m2 (pow. w KW) na przestrzeni lat lokal był modyfikowany, przesuwane, usuwane ściany działowe, zlikwidowano piece kaflowe. Aktualny obmiar z lipca br. dokonany przez uprawnionego architekta - powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 107.04 m2.
OGÓLNIE O NIERUCHOMOŚCI
Apartament posadowiony jest na drugiej, ostatniej kondygnacji kamienicy. Jest możliwość utworzenia tarasu poprzez odpowiednią aranżację dachu nad lokalem, uzyskując odpowiednie pozwolenia ze Wspólnoty Mieszkaniowej. Cała nieruchomość jest złożona z kilku segmentów dwu i trzypiętrowych. W kamienicy jest 11 lokali. Są wszystkie media miejskie. Ładne klatki schodowe, duża kubatura, co daje poczucie przestrzeni, kute balustrady. Nieruchomość jest zamknięta, ogrodzona - wjazd na duże, zielone podwórko bramą na pilota.
SZCZEGÓŁY APARTAMENTU
3 duże pokoje plus alkowa,garderoba, gabinet.
Wielkości pomieszczeń apartamentu: - salon - 21,67 m- pokój - 21,31 m,- pokój - 20,45 m,- gabinet, alkowa - 7,22 m, - kuchnia - 12,1 m,- łazienka z oknem (wanna narożna, kabina) -5,73 m,- WC - 1,5 m,- przedpokój 17 m,- balkon - 3,29 m. Wysokość pomieszczeń 295 cm. Piwnica z oknem 9,3 m. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy wnękowe Komandor. Możliwość sprzedaży lokalu z umeblowaniem.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
Apartament idealny do zamieszkania lub na eleganckie biuro lub kancelarię. Nieruchomość położona w najbliższym sąsiedztwie zielonych parków: Park Morskie Oko, Park Promenada oraz Łazienki Królewskie. Apartament bardzo cichy. Ekspozycja, strony świata okien - wsch / zach / płd. Sąsiedztwo ekskluzywnego hotelu, możliwość korzystania z basenu.
PARKOWANIE
Wartością dodaną do nieruchomości jest garaż wolnostojący o pow. 21m zlokalizowany na zamkniętym podwórku. Konkludując, są 2 miejsca parkingowe - 1 w garażu, 2 na podjeżdzie do niego.
KOMUNIKACJA
Bezproblemowe możliwości komunikacyjne autobusowymi liniami MZA w każdym kierunku miasta.
O KAMIENICY
Kamienicę na ulicy Nabielaka wybudowano w 1937 r. . Projektantem budynku był Lucjan Korngold - projektant luksusowych kamienic w przedwojennej Warszawie. Kamienicę wybudowano dla Rene Kuhna-Bubno, udziałowca Krajowego Towarzystwa "Telefunken". Budowę prowadziło Biuro Inżynieryjno-Budowlane W. Filanowicz, B. Suchodolski z ul. ks. Skorupki 7.ZAPRASZAMY NA SPACER WIRTUALNY NA NABIELAKA
https://sb360.online/vl0hz6m?