Inwestycja marzeń w Łodzi - 24 ekskluzywne M-2

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
7 000 000 PLN , Pow. 705 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
705 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
24
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
2024
Liczba kondygnacji:
4
Numer oferty:
DSI-469755
Powierzchnia działki:
461 m2
Cena za m2:
9 929 PLN
Gotowiec inwestycyjny - 24 kawalerki

Szukasz idealnej inwestycji w sercu Łodzi? Oto nowo wybudowany budynek mieszkalny wielorodzinny przy ulicy Dniestrzańskiej, w całości przystosowany na 24 ekskluzywne kawalerki, gotowe do wynajęcia dla studentów. To wyjątkowa okazja, by zainwestować w nieruchomość o ogromnym potencjale!

Budynek znajduje się w świetnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie kampusu studenckiego Lumumbowo i licznych zabudowań Uniwersytetu Łódzkiego. Dzięki temu, przyszli najemcy będą mieli wszystko pod ręką - od uczelni, przez komunikację miejską, aż po liczne sklepy.

Nieruchomość ma powierzchnię 705 m kw. i składa się z IV kondygnacji, na każdej z nich znajduje się 6 lokali mieszkalnych. Każde mieszkanie jest wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz korzysta z ekologicznej energii dzięki fotowoltaice zamontowanej na dachu. Dodatkowym atutem jest monitoring, który zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom.

Ta inwestycja to nie tylko pewny zysk, ale również komfort i spokój dla przyszłych najemców. Cicha i spokojna okolica w połączeniu z bliskością do centrum miasta sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno dla studentów, jak i osób pracujących.

Jeżeli szukasz gotowca inwestycyjnego, miejsca dla swojej rodziny lub lokalu pod działalność medyczną - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Rozkład pomieszczeń:
- PARTER - 6 lokali mieszkalnych  od 17 m2 do 27 m2 (4 mają swoje ogródki), pomieszczenie gospodarcze z kotłownią - ogrzewanie gazowe kaskadowe
- I PIĘTRO - 6 lokali mieszkalnych od 19 m2 do 25 m2
- II PIĘTRO - 6 lokali mieszkalnych od 19 m2 do 25 m2
- III PIĘTRO - 6 lokali mieszkalnych od 19 m2 do 25 m2
Nieprawidłowy adres E-mail