Działka budowlana na sprzedaż w Łodzi - Arturówek

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
1 499 000 PLN , Pow. 4 522 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
4 522 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łódź Bałuty
Numer oferty:
DSI-375843
Cena za m2:
331 PLN
Otoczona zielenią, osiedle Arturówek to idealne miejsce dla rodzin, par poszukujących spokojnego azylu w sercu miasta. A teraz mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję - przestronną działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 4522 m2 na ulicy Góralskiej w dzielnicy Bałuty w Łodzi. Jest to też interesująca propozycja dla deweloperów.

Właśnie teraz możesz spełnić swoje marzenie o idealnym domu dla siebie i swojej rodziny! Zgodnie z Warunkami Zabudowy, na tej przestrzeni możesz wybudować aż osiem budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 57 metrów frontem i 87 metrów długości.

Wskaźnik zabudowy wynosi od 0,09 do 0,14, co zapewnia odpowiednią ilość wolnej przestrzeni. Szerokość elewacji pojedynczego budynku lub dwóch w zabudowie bliźniaczej mieści się w przedziale od 8 do 12 metrów. Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej wynosi od 5 do 6,5 metra. Tym samym masz swobodę, aby stworzyć wymarzone lokum zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami. Idealnie pasuje aby na końcu działki zrobić parking, plac zabaw, wykopać staw.

Działka jest zaopatrzona we wszystkie potrzebne media: prąd, gaz z sieci miejskiej, wodę oraz sieć kanalizacyjną.
To twoja szansa na posiadanie wymarzonego domu w zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta.

Nie przegap tej okazji! Skontaktuj się z nami już dziś, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Nasi eksperci pomogą Ci w realizacji Twoich marzeń o idealnym domu!
Nieprawidłowy adres E-mail