NOWOCZESNE DWUPOZIOMOWE BIURO NA SPRZEDAŻ

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
1 990 000 PLN , Pow. 281,92 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
281,92 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Łódź Stare Polesie , gen. Lucjana Żeligowskiego
Rok budowy:
2000
Piętro:
0 na 7
Numer oferty:
DSI-813416
Cena za m2:
7 059 PLN
Na sprzedaż nowoczesne, dwupiętrowe biuro 282 m2 w dobrej lokalizacji

Biuro zlokalizowane na ul. Żeligowskiego
(okolice skrzyżowania z ul. 6 Sierpnia/Łąkowej).
CENA 1.990.000 ZŁ (nie ma VAT)
 


Lokal znajduje się na parterze apartamentowca, na zamkniętym, monitorowanym oraz dozorowanym osiedlu, z bezpośrednim dostępem z ulicy. 


Lokal dwupoziomowy o powierzchni 282 m2, klimatyzowany, z pełnym wyposażeniem. Pełna własność z KW, bez obciążeń. Do dyspozycji właściciela 2 miejsca parkingowe („koperty) przed lokalem oraz 3 miejsca parkingowe wykupione na własność w garażu podziemnym (do zakupu osobno po 50.000 zł/miejsce) W lokalu dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne, funkcjonalne, przeszklone pomieszczenia. Lokal sprzedawany z wyposażeniem, nie wymagający remontu - jest gotowy do wprowadzenia.


Poziom pierwszy to tzw. suterena (poziom częściowo pod powierzchnią gruntu). Część biurowa składa się z powierzchni open space (ok 4 stanowisk pracy) oraz przeszklonego gabinetu (1 lub 2 stanowiska). Część ta doświetlona jest światłem słonecznym z przeszklonego frontu. Na tym poziomie znajduje się także niewielkie pomieszczenie-serwerownia, dwa osobne pomieszczenia z toaletami i umywalkami, zaplecze socjalne (kuchnia wraz z przestrzenią jadalną) oraz sala konferencyjna wyposażona w rzutnik, ekran, stoły i krzesła, a także dwa schowki oraz szafy w zabudowie.


Drugi poziom to tzw. wysoki parter. Na tym piętrze zlokalizowana jest recepcja (usytuowana w taki sposób, by z jej poziomu widoczne było wejście główne), przestrzeń pełniąca funkcję poczekalni (wyposażona w kanapy oraz stoliki), dwa przeszklone pomieszczenia mieszczące odpowiednio 5 i 3 stanowiska pracy), przestrzeń open space mieszcząca ok 4 stanowisk, pomieszczenie z toaletą i umywalką oraz druga, w pełni wyposażona, przeszklona sala konferencyjna. Ponadto, na tym poziomie znajduje się jeden schowek oraz szafki na dokumenty. Na tym poziomie zlokalizowane jest także drugie wejście do lokalu - prowadzące na patio osiedla. Wejście to jest zabezpieczone roletą antywłamaniową.


Drzwi wyposażone w domofon i elektrozamek otwierany zdalnie (z poziomu recepcji oraz przenośnego pilota). Główne wejście do lokalu znajduje się na poziomie 0 od strony ulicy Żeligowskiego. Za wejściem znajduje się otwarta klatka schodowa, prowadząca na oba piętra lokalu. Lokal posiada zabezpieczenia antywłamaniowe - alarm, monitoring wizyjny, roleta.


Przed budynkiem znajduje się uliczka równoległa do ul. Żeligowskiego, na której dopuszczone jest parkowanie (bezpłatne) w wyznaczonych miejscach. Bezpośrednio przed lokalem znajdują się dwie koperty parkingowe, wykorzystywane przez pracowników i klientów plus dodatkowo odpłatne 3 miejsca w garażu podziemnym.


  • Ogrzewanie miejskie z sieci, media, kanalizacja.

  • Wysokość czynszu: 2730 zł miesięcznie

  • Opłaty za prąd: ok 3500 zł co dwa miesiące

  • Podatek od nieruchomości: ok 690 zł


Przykładowe odległości;

- Al. Włókniarzy 750m,

- ul. Zielona 450m,

- sklep Żabka 100m,

- Biedronka 200m,

- Szpital WAM 400m,

- ul. Piotrkowska 1km,

- Manufaktura 2km.


Wnętrze lokalu zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Hanna Pietras Architects w roku 2014 na zlecenie obecnych właścicieli, którzy prowadzą tu nieprzerwanie działalność firmy doradczej. Wnętrza są na bieżąco konserwowane i odświeżane, podobnie jak całe wyposażenie biura.


Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej nieruchomości na żywo

UWAGA: Opis oferty zawarty w ofercie i na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C
Nieprawidłowy adres E-mail