Podniebny remont: Przygoda na 4. piętrze czeka!

Mieszkanie na sprzedaż
277 000 PLN , Pow. 35,22 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35,22 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Górna , Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Rok budowy:
1960
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
34964466771
Cena za m2:
7 865 PLN
Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania do remontu na sprzedaż, położonego w świetnej lokalizacji przy ulicy Gałczyńskiego 2 w Łodzi. To mieszkanie o powierzchni 35,22 metrów kwadratowych składających się z dwóch pokoi, położone na 4. piętrze budynku z ogrzewaniem miejskim, stanowi idealną blankiet dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji i kreacji.

Nieruchomość charakteryzuje się przestronnym balkonem, który stanowi idealne miejsce do cieszenia się świeżym powietrzem oraz relaksu w otoczeniu miasta. Dodatkowo, mieszkanie posiada widną i otwartą kuchnię, co pozwala na swobodny przepływ światła oraz pomysłowe urządzenie wnętrza według własnych preferencji.

Choć nieruchomość wymaga odświeżenia i remontu, to warto zauważyć, że okna PCV oraz klimatyzacja zostały zamontowane w 2021 roku, co stanowi solidną podstawę dla przyszłych modernizacji i ulepszeń. Ogrzewanie miejskie gwarantuje komfort cieplny przez cały rok, co jest dodatkowym atutem dla przyszłych mieszkańców.

Lokalizacja przy ulicy Gałczyńskiego 2 zapewnia dogodny dostęp do licznych punktów usługowych, sklepów oraz terenów rekreacyjnych, co sprawia, że życie w tym miejscu staje się wygodne i komfortowe.

To doskonała oferta dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem do własnej aranżacji oraz dostosowania do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej niepowtarzalnej ofercie i rozpocząć swoją przygodę z kreowaniem wymarzonego mieszkania!
Nieprawidłowy adres E-mail