Przestronne mieszkanie do własnej aranżacji

Mieszkanie na sprzedaż
240 000 PLN , Pow. 61,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Górna , Finansowa
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
331774
Cena za m2:
3 902 PLN
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w niewielkiej, czterolokalowej kamienicy przy ulicy Finansowej, w połudnowej części Łodzi. W niedalekim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się Stawy Stefańskiego oraz między innymi Rudzka Góra, skąd rozciąga się wspaniały widok na okolice Łodzi oraz na centrum miasta. Nie brakuje tu również miejsc do uprawiania sportu, czy atrakcyjnego spędzania wolnego czasu.

Mieszkanie będące przedmiotem poniższej oferty sprzedaży składa się z dwóch połączonych ze sobą lokali mieszkalnych o powierzchni 61,5m2. Prowadzą do niego dwa osobne wejścia. Istnieje więc możliwość porwócenia do poprzedniego układu dwóch niezależnych lokali o powierzchni 38m2 i 23,5m2. Każdy z tych lokali ma założoną osobną Księgę Wieczystą. OFERTA SPRZEDAŻY DOTYCZY ZAKUPU OBU LOKALI ŁĄCZNIE.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i prowadzi do niego szeroka klatka schodowa, z której wchodzi się również do dwóch innych mieszkań.

W 2007r wymieniona została instalacja elektryczna, którą można rozbudować według własnych potrzeb.

W 2008r wymienione zostały piony kanalizacyjne.

Instalacja gazowa doprowadzona jest do budynku, nie ma jej jednak w mieszkaniu. Po zakupie, nowy właściciel będzie miał możliwość doprowadzenia instalacji gazowej bezpośrednio do mieszkania. Na chwilę obecną jest ono ogrzewane piecem elektrycznym.

Cztery z sześciu okien, które znajdują się w lokalu, wymieniono dwa lata temu na okna PCV. Skierowane są one na północ oraz zachód.

Z uwagi na fakt, iż nieruchomość składa się z dwóch połączonych ze sobą lokali mieszkalnych, nadaje się ona do generalnego remontu. Należy na nowo zaplanować przestrzeń (co daje duże możliwości), wydzielić łazienkę i wc, które w tym momencie znajdują się w tym samym pomieszczeniu co kuchnia (proszę spojrzeć na rzut mieszkania).

Wysokość pomieszczeń w lokalu wynosi ponad 3,1m. Tych, którzy choć raz mieszkali w takiej przestrzeni, nie muszę przekonywać do jej walorów. Pozostałych zapraszam do obejrzenia mieszakania.

W zeszłym roku zostało wymienione poszycie dachowe.

Istnieje również możliwość zakupu dwóch lub trzech mieszkań w tej kamienicy o powierzchni 62,1m2, 61,5m2 oraz 54,4m2. Więcej informacji na ten temat udzielam telefonicznie.
Nieprawidłowy adres E-mail