Mieszkanie 3 pok. w centrum Łodzi

Mieszkanie na sprzedaż
564 000 PLN , Pow. 113,30 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
113,30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Wschodnia
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
34961375
Cena za m2:
4 978 PLN
Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane w samym centrum w Łodzi na ulicy Wschodniej 44 przy Rewolucji 1905r.

Nieruchomość o powierzchni 113,3 m2 składa się z trzech pokoi, garderoby (możliwość zmiany przeznaczenia na dodatkowy pokój), oddzielnej kuchni, łazienki oraz toalety.

Niewątpliwym atutem jest balkon oraz lokalizacja.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze odnowionej kamienicy.

Po wejściu do mieszkania po prawej stronie znajdziemy pierwszy pokój o pow. 16m2, idąc dalej korytarzem rownież po prawej stronie znajduje się duży salon o pow. 34,26m2.

Po przeciwnej stronie korytarza znajduje kuchnia z jadalnią  oraz łazienka z prysznicem, do której wchodzimy z kuchni. W przedpokoju znajduje się oddzielna toaleta (pow. 1m2). Ostatnim pomieszczeniem znajdującym się po prawej stronie jest aktualnie pokój (pow. 28m2), pełniący funkcję sypialni. Bezpośrednio koło tego pomieszczenia znajduje się obok garderoba. 

Czynsz: ok. 603zł przy 1 os. w tym (fundusz remontowy, woda zimna + ścieki oraz śmieci).

Ciepła woda z pieca gazowego. Ogrzewanie gazowe.

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.

Do mieszkania przynależy komórka o pow. 4-5m2 oraz jedno miejsce postojowe na terenie. Jest to niewątpliwa zaleta, gdyż miejsce to jest już wliczone w cenę mieszkania.

Istnieje możliwość podzielenia mieszkania na dwa lub 3 mniejsze.

W okolicy pełne zaplecze handlowo - usługowe: ulica Piotrkowska, `manufaktura, Plac Wolności, Park Staromiejski, sklepy, restauracje, kawiarnie, bankomat, uczelnie UŁ, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, przychodnia."Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty."
Nieprawidłowy adres E-mail